Що дасть віддалений медичний догляд для охорони здоров’я?
Шлях до перетворення охорони здоров'я довгий час "упирався" в питання витрат, відшкодування витрат, змін у нормативно-правовому регулюванні і культурних імперативів. Пандемія змінила багато що з цього. Вона прискорила масове впровадження нових технологій і змінила розмова про те, як буде виглядати обслуговування пацієнтів в майбутньому.
Наприклад, за даними компанії McKinsey, до $ 250 млрд з поточних витрат на охорону здоров'я в США потенційно можуть бути віртуалізувати. Це звільнить величезну кількість грошей, які можна буде інвестувати назад в охорону здоров'я для фінансування найважливіших досліджень в галузі профілактичної медицини та пошуку ліків.
Зокрема, спеціалізовані засоби відеоконференцзв'язку можуть поліпшити догляд за пацієнтами і підвищити ефективність роботи лікарів, одночасно знижуючи витрати. Крім того, що такі рішення дозволяють більш ефективно сортувати пацієнтів при планових і разових оглядах, вони можуть забезпечити кращу безперервність догляду за пацієнтами і поліпшити результати лікування за рахунок використання віддаленого моніторингу пацієнтів, підтримки служб швидкого реагування, відділень невідкладної і термінової допомоги, клінічної освіти, віддалених клінічних консультацій, тренінгів та багато чого іншого.
Наприклад, доступ до кращих медичних фахівців і рівнем обслуговування в даний час обмежений тими, хто має для цього кошти і можливості. Телемедицина забезпечує доступ експертів в даній області безпосередньо до пацієнтів, незалежно від їх місцезнаходження. Якщо у вас є смартфон, ви можете потрапити на прийом до лікаря, де б ви не знаходилися. Саме ця можливість надавати медичну допомогу без кордонів допоможе створити справедливість в області охорони здоров'я в найближчі роки.
Недавній звіт HIMSS Market Intelligence показав, що 81% медичних організацій в США очікують збільшення інвестицій в рішення для телемедицини в найближчі 2-3 роки, при цьому 85% осіб, які приймають рішення, назвали "простоту використання" одним з п'яти основних чинників, що сприяють досягненню хороших результатів від інвестицій в телемедицину.
Ми постійно чуємо, що майбутнє дистанційного обслуговування в світі після пандемії залежить від безпечної доступності на основі "розумних" технологій, яка допоможе лікарям швидше ставити діагнози і рекомендувати пацієнтам ефективне лікування. І коли це станеться, ми перестанемо називати це "віддаленим" або "віртуальним" - це стане просто охороною здоров'я.
Ми стоїмо на порозі перетворень в охороні здоров'я, які забезпечать новий рівень обслуговування, орієнтований на пацієнта, про який ми навряд чи могли мріяти ще кілька років тому, але для цього потрібні інвестиції в телемедицину та інші цифрові рішення, які в рівній мірі поєднують в собі безпеку і простоту використання.
Джерело: Healthcare IT News